ממתקי אל-רים, מסעדה

ביקורת זו היא חלק מפרויקט מסעדה, במסגרתו בחנתי את כל הכנאפיות במסעדה בסופשבוע אחד באמצע אפריל 2019.

הרכש החדש במסעדה הוא "ממתקי אל-רים", אשר עבר ממש לאחרונה ממג'דל א-שמס הסמוכה. הדבר הראשון שמבחינים בו כשנכנסים למקום הוא הניקיון ("כמו בית מרקחת," אמרה חברתי אשר ליוותה אותי למקום). הדבר השני שמבחינים בו, הוא שאין שם כנאפה… כלומר, יש, בהחלט, אך היא לא נראית. רק כנאפה טרייה מכינים כאן, על המקום, וזה דבר ראוי לציון. ניתן לבחור מבין כמה גדלים, כאשר הקטן ביותר יתאים לשני אנשים רעבי-כנאפה, או לשלושה-ארבעה שאוהבים לטעום קצת ולהמשיך לדרכם.

תבניות האלומיניום עם אטריות הקדאיף נשמרות במקפיא, ומשם נשלפות היישר לעמדת ההכנה והבישול, שנמצאת מאחורי פרגוד. בעל המקום הוא חייכן ונותן שירות מצויין, וזאת בזכות כך שהוא מקדיש את כל כולו לכנאפה וללקוח שהזמין אותה. אני מניח שאם ייאסף תור בפתח החנות – ייצור הדבר המתנה ארוכה. בינתיים, כיוון שהמקום חדש וכיוון שהוא לא נמצא על הרחוב הראשי ממש, המקום היה די שומם בכל פעם שעברתי לידו.

הגבינה מצוינת (כאמור בפוסט הראשי על הפרויקט, היא לא מתוקה). האיטריות טובות מאוד, פריכות במידה הנכונה ובשיכבה עבה יחסית. השילוב של כל המרכיבים עובד כאן נהדר, ועם זאת – מכנאפה שיוצאת אליך טרייה טרייה, ציפית לקצת יותר, ולכן אני מתקשה לתת לה את הציון המושלם.

   

ממתקי אל-רים
על כביש 978, כ-100 מ' מערבית מהצומת עם הכביש הראשי של מסעדה (כביש 98)
052-3465218

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.